درباره ۱۹سرویس

ارائه خدمات به مشتریان و نمایندگی ها

درباره ۱۹سرویس

شرکت نوزده تجارت خاورمیانه وارد کننده و ارائه دهنده خدمات فروشگاهی آنلاین در زمینه محصولات الکترونیک هوشمند می باشد .این شرکت در راستای صیانت ازحقوق مصرف کنندگان محترم اقدام به افتتاح واحد مرکز خدمات پس از فروش خود با نام تجاری “۱۹سرویس” نموده است.
این مرکز با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و همگام با تکنولوژی روز دنیا در صنعت تعمیرات تخصصی مدارات و ماژول های الکترونیک و با به کار گیری کادری جوان ،تحصیل کرده ،متخصص و حاذق ، با افتخار در خدمت مشتریان محترم می باشد .

برخی  از محصولات این شرکت عبارتند از :

انواع گوشی تلفن همراه سامسونگ ، اپل ، شیائومی ، بلک ویو و هوآوی ، لوازم جانبی ، انواع دستگاه های سلامتی مانند تصفیه هوا و ترازوی دیجیتال و انواع گجت های هوشمند
شایان ذکر است این مرکز در حال حاضر دارای ۵ شعبه ی نمایندگی فعال در مراکز کلان شهرهای سطح کشور عزیزمان می باشد و به زودی در سایر استان ها نیز اقدام به اعطای نمایندگی فعال خواهد نمود .
هدف از تشکیل این مرکز ، ارائه خدمات شایسته و بی واسطه به مشتریان محترم خود بوده و به فضل پروردگار مصمم هستیم به زودی به دستگاه های غیر از واردات خود نیز خدمات تخصصی و با کیفیت ارائه نمائیم .مرکز خدمات ۱۹سرویس به لطف همت و همکاری کلیه کارکنان خود همواره در تلاش است ،بهترین خدمات فنی را در محیطی آرام به مشتریان عزیز ارائه نماید .

برند های تحت پوشش

اسکرول به بالا