فعال سازی تلفن همراه

نحوه فعال سازی تلفن همراه 

نحوه فعال سازی تلفن همراه

جهت مشاهده کد فعالسازی تلفن همراه ، پوشش محافظ روی کد فعالسازی مندرج در کارت گارانتی را بخراشید و سپس از طریق راهنمای ذیل اقدام به فعالسازی دستگاه نمائید.

*** با توجه به ضوابط سازمان حمایت ازحقوق مصرف کنندگان وسامانه همتا و باتوجه به اینکه کدفعالسازی بر روی کارت گارانتی مندرج و همراه بادستگاه به فروش می رسد ، لذا درصورت مخدوش شدن کدفعالسازی ویا مفقود شدن کارت گارانتی، ارائه مجدد کدفعالسازی ازسوی شرکت نوزده تجارت خاورمیانه فقط به خریدار دستگاه ومنوط به ارسال موارد ذیل می باشد :
1- تصویر واضح از IMEI دستگاه مندرج بر روی جعبه
2- تصویر از IMEI روی گوشی تلفن با استفاده از کد دستوری #06#*
3- تصویر کارت یا برچسب گارانتی (درصورت مخدوش بودن کد فعالسازی)
4- تصویر فاکتور خرید معتبر با ذکر نام و مشخصات خریدار ، مدل و شناسه 15رقمی دستگاه (در صورتی که مالک دستگاه شخصی غیر از خریدار نهایی از شرکت 19کالا باشد)
5- تصویر از کارت ملی خریدار دستگاه (منطبق با اطلاعات فروش شرکت) در کنار چهره (تصویر سلفی با کادر بسته و از فاصله نزدیک به طوریکه مشخصات کارت ملی در عکس واضح باشد)
6- شماره تلفنی که به نام مالک (خریدار) دستگاه باشد و قصد فعالسازی با آن را دارد

لذا درخواست خود را به همراه تصاویر مذکور به واتس اپ پشتیبانی خدمات مشتریان 19سرویس به شماره  09981190020 ارسال نمائید ، کارشتاسان پس از بررسی مدارک و احراز هویت ، مالک کد فعالسازی دستگاه را برای شما ارسال خواهند نمود .

از سه روش زیر می‌توان با سامانه همتا ارتباط برقرار نموده و فرآیند فعال سازی دستگاه را انجام داد:

سایت اینترنتی به‌‌آدرس www.hamta.ntsw.ir
کد دستوری #۷۷۷۷*
اپلیکشین همتا
در این آموزش، مراحل انجام فرآیند فعال سازی دستگاه، با استفاده از کد دستوری #۷۷۷۷* ارائه می‌شود.

مرحله یک:
ابتدا با سیم کارت دلخواه (جهت جلوگیری از فعال سازی اشتباه ترجیحاً سیم کارت خریدار باشد)، کد دستوری #۷۷۷۷* را شماره‌گیری نموده و گزینه تماس را انتخاب کنید.

مرحله دو:
در این مرحله لازم است تا با ارسال عدد ۲، گزینه «فعالسازی» را انتخاب کنید.

مرحله سوم:
در مرحله بعدی، باید شناسه(IMEI) دستگاهی که قصد فعال سازی آن را دارید، وارد کنید.
شناسه(IMEI) دستگاه، به تعداد اسلات دستگاه (شکاف برای قرارگیری سیم‌کارت) بستگی دارد و بر روی جعبه، پشت باتری یا با شماره‌گیری #06#*، قابل‌ مشاهده است. برای انجام کلیه فرآیندها در سامانه همتا، باید 15 رقم ابتدایی این شناسه(IMEI)، بدون هرگونه علامت اضافی (ممیز، خط تیره و …) استفاده شود.

مرحله چهارم:
در این مرحله باید شماره سیمکارتی که قصد فعالسازی دستگاه با آن سیمکارت را دارید، وارد کنید.

مرحله پنجم:
در این مرحله باید کد فعالسازی را وارد کنید. کد فعالسازی یک عدد ۶ رقمی است که با صفر شروع نمیشود.

مرحله ششم:
در این مرحله پیغامی برای شما نمایش داده می‌شود که در آن شناسه(IMEI) و شماره سیمکارت وارد شده نمایش داده شده است. درصورتیکه اطلاعات این پیغام مورد تأیید شما است، عدد ۱ را وارد نمایید.

مرحله هفتم:
درنهایت پیغامی برای شما نمایش داده می‌شود که بیانگر فعال سازی موفق دستگاه با شناسه(IMEI) مربوطه، برای شماره سیمکارت ارائه شده است. این پیغام به صورت پیامکی نیز ارسال خواهد شد.

اسکرول به بالا